Początek strony

RejestrMedyczny.pl

Data udostępnienia: 5 lipca 2021, 07:57

Data modyfikacji: 5 lipca 2021, 08:07

Autor: WARG Sp. z o.o.

Słowa kluczowe: apteki, nfz, zdrowie, podmioty medyczne, praktyki fiznjterapeutyczne, lekarze

Opis aplikacji

Wykorzystano logo aplikacji w postaci krzyża na zielonym, okrągłym tle

RejestrMedyczny.pl to portal internetowy zbierający informacje na temat szeroko pojętego systemu opieki zdrowotnej w Polsce. Zawarte są w nim informacje o danych rejestrowych podmiotów medycznych, praktykach medyków, czy aptekach.

Podstawową funkcjonalnością serwisu jest możliwość wyszukiwania danego typu ośrodków i dzielenia się opiniami na ich temat. Dodatkowo publikowane są artykuły poradnikowe. Istotną funkcjonalnością portalu jest możliwość wyszukiwania praktyk fizjoterapeutycznych (https://rejestrmedyczny.pl/fizjoterapia/). Pozwala ona znaleźć konkretnego fizjoterapeutę, poznać jego dane kontaktowe, numer Prawa Wykonywania Zawodu oraz zakres udzielanych świadczeń. Inną ważną informacją jaką można znaleźć w serwisie to godziny otwarcia aptek (https://rejestrmedyczny.pl/apteki/), dzięki którym użytkownicy mogą mieć pewność, że zdążą kupić leki przed zamknięciem placówki.

Portal funkcjonuje od 2017 roku, dostępny jest pod adresem RejestrMedyczny.pl, można z niego korzystać przy pomocy przeglądarki internetowej na komputerach i urządzeniach mobilnych. Publikowane dane są regularnie aktualizowane i opierają się na informacjach udostępnianych przez Centrum e-Zdrowia.