Początek strony

Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej

  • Poziom otwartości danych: 3
  • Data udostępnienia: 28 sierpnia 2017, 14:31
  • Dane na dzień: 28 sierpnia 2017
  • Typ zasobu: plik
  • Warunki wykorzystywania:
Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji TurystycznejPobierz CSV (3kB) ZOBACZ dane JSON (Otwiera się w nowym oknie)
Liczba wyników na stronie:
Lp. Nazwa Państwo ADRES WIERSZ 1 ADRES WIERSZ 2 ADRES WIERSZ 3 ADRES WIERSZ 4 DYREKTOR WICEDYREKTOR Kierunkowy TELEFON 1 TELEFON 2 TELEFON 3 Fax E-MAIL ZOPOT E-MAIL DYREKTOR E-MAIL WICEDYREKTOR WWW 1 WWW 2
1 Polnisches Fremdenverkehrsamt NIEMCY Hohenzollerndamm 151 14199 Berlin PAWEŁ LEWANDOWSKI 0-049-30 21-00-92-0 21-00-92-11 21-00-92-14 berlin@pot.gov.pl pawel.lewandowski@pot.gov.pl www.polen.travel/de
2 Polska Statens Turistbyrå SZWECJA Karlavägen 47 b, bw 114 49 Stockholm MAŁGORZATA HUDYMA 0-046-8 20-56-05 21-81-45 21-04-65 stockholm@pot.gov.pl malgorzata.hudyma@pot.gov.pl www.polen.travel/sv
3 Polish National Tourist Office USA 5 Marineview Plaza Hoboken, NJ 07030 ANNA CICHOŃSKA 0-01-201 420-99-10 584-91-53 newyork@pot.gov.pl anna.cichonska@pot.gov.pl www.poland.travel/en-us
4 Pools Informatiebureau voor Toerisme HOLANDIA Jan Luijkenstraat 12 BG 1071 CM Amsterdam p.o. dyerktora DOMINIKA SZULC ANDRZEJ PAWLUSZEK 0-031-20 620-93-99 623-09-29 amsterdam@pot.gov.pl dominika.szulc@pot.gov.pl andrzej.pawluszek@pot.gov.pl www.polen.travel/nl
5 Pools Informatiebureau voor Toerisme BELGIA Avenue de la Renaissance 20, 1000 Brussel DOMINIKA SZULC 0-032-2 740-06-20 740-06-24 740-06-21 742-37-35 bruxelles@pot.gov.pl dominika.szulc@pot.gov.pl www.pologne.travel/fr-be www.polen.travel/nl-be
6 Polish National Tourist Office WIELKA BRYTANIA Westec House West Gate London W5 1YY CEZARY MOLSKI 0-044 300 303-18-12 303-18-13 303-18-14 london@pot.gov.pl cezary.molski@pot.gov.pl www.poland.travel/en-gb
7 Ufficio Turistico Polacco WŁOCHY Via G.B.Martini, 6 00198 Roma MAŁGORZATA FURDAL 0-039-06 482-70-60 481-75-69 roma@pot.gov.pl malgorzata.furdal@pot.gov.pl www.polonia.travel/it
8 Office National Polonais de Tourisme FRANCJA 10 rue Saint-Augustin, 75002 Paris TOMASZ RUDOMINO 0-033-1 42-44-29-92 42-44-29-91 42-44-29-93 42-97-52-25 paris@pot.gov.pl tomasz.rudomino@pot.gov.pl www.pologne.travel
9 Polnisches Fremdenverkehrsamt AUSTRIA Fleschgasse 34 / 2a 1130 Wien WŁODZIMIERZ SZELĄG 0-043-1 524-71-91-12 879-053-00 wien@pot.gov.pl wlodzimierz.szelag@pot.gov.pl www.polen.travel/de-at
10 Oficina Nacional de Turismo de Polonia HISZPANIA c/Princesa 3 duplicado, local 1310 28008 Madrid AGATA WITOSŁAWSKA 0-034-91 541-48-08 541-43-33 541-34-23 madrid@pot.gov.pl agata.witoslawska@pot.gov.pl www.polonia.travel/es
11 Predstawitelstwo Polskoj Turisticzeskoj Organizacji ROSJA Triechprudny Pereulok 9, build. 2, office 202 123001 Moskwa MAGDALENA KRUCZ 0-07 495 668-87-22 moskva@pot.gov.pl magdalena.krucz@pot.gov.pl www.poland.travel/ru
12 Polish National Tourist Office JAPONIA Keio Nishi Shinjuku Minami Bldg. 7F 3-4-4 Nishi Shinjuku, Shinjuku-ku, Tokyo, 160-0023 160-8308 MARIUSZ ŁATA 0-81-3 59-08-38-08 59-08-38-09 tokyo@pot.gov.pl mariusz.lata@pot.gov.pl www.poland.travel/ja
13 Польський Осередок Туристичної Інформації KIJÓW Khreshchatyk 25, lok. 98 01001 Kyiv WŁODZIMIERZ SZCZUREK 0-0380-44 278 67 28 278 66 70 kyiv@pot.gov.pl wlodzimierz.szczurek@pot.gov.pl www.polsha.travel
14 Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Pekinie CHINY 8014 Chang Fu Gong Office Building, 26, Jian Guo Men Wai Avenue, Beijing, China, 100022 JAN WAWRZYNIAK 0086-10 65 25 56 00 65 25 56 08 jan.wawrzyniak@pot.gov.pl www.bolan.travel